СРБИЈА И МАКЕДОНИЈА РЕМИЗИРАЛИ

Футсал репрезентација Србије поделила је бодове са репрезентацијом Македоније, после нерешеног резултата 1:1.

Гол за домаћу селекцију постигао је Марко Пршић у 4. минуту, док су Македонци изједначили само неколико минута касније голом Ивана Крстевског у 10. минуту меча.

Србија је била неупоредиво бољи тим, што и сама статистика показује. Наиме, ка голу Македоније упућено је невероватних 47 удараца.

У другом полувремену Македонци су направили 5 фаулова и издржали да 7 минута не направе фаул и не омогуће да Србија поведе после ударца из пенала.

Србија за сада има 2 бода, односно два нерешена резултата, са Румунијом и Македонијом, док Македонци такође имају 2 бода. Реванш између ове две селекције биће одигран за четири дана у Скопљу.